Yeni sezon da Survivor All Star ekibine katılan başarılı ve hırslı yarışmacı kimdir izleyiciler tarafından merak ediliyor.

2022 Survivor All Star yeni sezon ekibine dahil olan isimlerden biri de Nisa Bölükbaşı, Survivor seyircisinin yoğun ilgisini çekmektedir. Başarılı yarışmacı, herkes tarafından merak edilmektedir. Survivor yarışmasından Nisa Bölükbaşı başarısı sayesinde seyircinin takdirini toplamıştır. Yeni sezon da All Star ekibine katılan başarılı ve hırslı yarışmacı kimdir izleyiciler tarafından merak ediliyor. 2022 Survivor All Star ekibine dahil olan Nisa Bölükbaşı, yedekler kadrosundan Survivor All Star'a dahil olmuştur. 

SURVİVOR NİSA KİMDİR?

Youtuber Bilal Hancı'dan güzel haber geldi! Youtuber Bilal Hancı'dan güzel haber geldi!

Nisa Bölükbaşı, 2022'de de Survivor 2022: All Star yarışmasında mücadele etmiştir. Survivor 2022'de finalist olmuştur. Bugün SMS oylaması sonucunda şampiyon belli olacak.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Doğum tarihi: 2 Temmuz 1998

Doğum yeri: Prag

Nisa Bölükbaşı, 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O senelerde profesyonel kayak yapmaya davet edilmişti. Fakat dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kalmıştır. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynamıştır. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Aynı zamanda, takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI İNSTAGRAM HESABI NEDİR?

Nisa Bölükbaşı'nın instagram hesap adı @nisabolukbasi 'dir. İnstagram'da 1 milyon 100 bin takipçisi bulunmaktadır.