Talatpaşa Tıp Laboratuvarı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Seven, Pınar Karşıyaka Basketbol takımı ile sponsorluk ve işbirlikleri hakkında görüştü.

Pınar Karşıyaka Basketbol takımı Genel Menajeri Selim Çınar ve Pazarlama Yöneticisi Selin Taşçı ile görüşen Uzm. Dr. Serdar Seven, İzmir'in simge kulüplerinden olan Pınar Karşıyaka'ya kurum olarak destek olmaktan ötürü memnun olduklarını ifade etti.

2021 yılından beri Pınar Karşıyaka Basketbol takımının sponsorlarından olduklarını belirten Uzm. Dr. Seven, spora ve sporcuya olan desteklerini bu yıl da devam ettireceklerini söyledi.

Uzm. Dr. Seven, geniş bir camiaya sahip olan ve birçok başarıya imza atarak İzmir halkına gurur yaşatan Pınar Karşıyaka Basketbol takımına başarılarının devamını diledi.

Gözden kaçırmayın

Dünya Şampiyonu Ali Peker, memleketinde coşkuyla karşılandı Dünya Şampiyonu Ali Peker, memleketinde coşkuyla karşılandı

Takıma olan desteklerinden ötürü Talatpaşa Tıp Laboratuvarı ailesine teşekkür eden Genel Menajer Selim Çınar, bu tarz desteklerin kendileri için önemli olduğunu dile getirdi.

Selim Çınar ve Selin Taşçı günün anısına, takım oyuncularının imzasını taşıyan basketbol topu ve formayı da Uzm. Dr. Serdar Seven'e hediye etti.