Telcoin, “kripto para birimlerini küresel olarak mobil ağlarla entegre etmeye” odaklanan yepyeni bir “mobil kripto-para birimi” projesidir. Bu eylem planı sayesinde Telcoin, mobil ödeme ile ön ödemeli kredi ve faturalı faturalandırma platformları arasında daha kolay dönüşümler yapmayı öngörüyor. Telcoin projesinin diğer önemli yönleri şunlardır:
Telekom operatörü yönergelerine tam uyumlu: Bu platform tüm uluslararası telekom düzenlemelerine uygun olarak kalmayı hedeflemekte ve GSMA mobil şebeke operatörleri tarafından özel olarak dağıtılacaktır.

Yaygın Kullanılabilirlik: Telcoin, bu kripto tabanlı hizmetini 5 milyardan fazla kullanıcıya ulaştırmak için tüm dünyadaki büyük mobil ağ sağlayıcılarıyla işbirliği yaptı.

Pazar Araştırmasına Dayalı: Platform, Ethereum blockchain’in sağlam bir temeli üzerine kurulmuştur. Analistler, bu pazar segmentinin önümüzdeki dönemde potansiyel bir altın madeni oluşturabileceğini öngörüyorlar. Bunun bir sonucu olarak, Telcoin güvenilir bir ağın gücünü kendine referans etmiş oluyor.

TELCOİN TEL NASIL ÇALIŞIR?

Şirket, kendi coinini yüksek oranda teşvik edilen bir modele göre mobil ağlara dağıttığı bir modeli takip etmektedir. Yeni başlayanlar için, Telcoin tokenları, ICO’yu izleyen 10 yıllık bir süre boyunca yılda% 5 oranında telkoda dağıtılacaktır. Bu aşama entegrasyon dönemi olarak ele alınacak ve para biriminin mobil pazara yavaşça girmesine olanak tanıyacaktır. Diğer önemli özellikler ise şöyle sıralanıyor:

Teşvik: Bu ağı benimseyen herhangi bir kişi, sürekli jetona dayalı ikramiye almaya hak kazanan bir ailenin parçası haline gelir.

Sistem Esnekliği: esnek “token fiyatlandırma ve değişim API’sı”, bu platformun mobil ağ ile tam etkileşimini sağlar.

Güvenli Cüzdanlar: Şirket, tüm müşterilerine ‘TenX cüzdanı’ sunuyor, ancak önümüzdeki günlerde, herhangi bir operatörle veya üçüncü kişilerle birlikte çalışacak kendi marka cüzdanlarını piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Mobil-dostu: Telcoin, mobil harcama alışkanlıklarımızla tamamen bütünleşebilir bir teknolojiyi içinde barındırıyor. Platform, uluslararası havaleler, çevrimiçi ödemeler, mobil kredi ödemeleri ve ad hoc transferleri yapmamıza olanak sağlıyor.

TELCOİN NEREDEN ALINIR?

Şu anda piyasada 32,029,523,121 adet TEL bulunmakta ve maksimum arzı 100,000,000,000 TEL olarak sınırlandırılmış durumda. TEL alabilmek için Kucoin, HitBTC ve IDEX borsalarını kullanabilirsiniz.