Uşakspor Teknik Direktörü Ümit Karan, gelecek sezon hedefimize ulaşmak için güçlü bir kadro kuracaklarını ve çalışmalara başladıklarını belirtti.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ/ Türk futbolunun ve Galatasaray'ın unutulmaz golcülerinden ve şimdi Uşakspor'un teknik patronu olan Ümit Karan gelecek sezon için kolları sıvadı. Kırmızı-siyahlı ekibin başarılı teknik direktörü Ümit Karan, iyi bir kadro kurmak için çalışmalara başladıklarını belirtti. Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak için yönetim kuruluyla fikir birliği yaptıklarını belirten Karan, "Uşakspor gelecek sezon güçlü bir kadro ile ligde mücadele edecek. Bunun takım kuracağız. Amacımız hücum futbolu oynayan, 90 dakika sahada tempo yapan ve izleyenlere seyir zevki veren bir takım olmak. Son düdüğe kadar hırsımızı sahaya yansıtacak bir ekip oluştaracağız" dedi.

umitKARANN (5)

ÖNCELİĞİMİZ İÇ TRANSFER

Gözden kaçırmayın

Karşıyaka uzun aradan şikayetçi Karşıyaka uzun aradan şikayetçi

Uşakspor'da yönetim kurulunun önümüzdeki günlerde iç transfer görüşmelerine başlayacağını belirten Ümit Karan, "Yönetim kurulumuza gerekli raporları verdik. Önceliğimiz yola devam etmek istediğimiz arkadaşlarımızı kadromuzda tutmak. Mevcut kadroda kalmasını istediğimiz isimlerleel sıkışıp rotamızı dış transfere çevireceğiz" diye konuştu.

PLAY-OFF'U BEKLİYOR

TFF 2. Lig ve 3. Lig'de oynanacak terfi karşılaşmalarını yakından takip edeceklerini belirten kırmızı-siyahlı ekibin başarılı teknik adamı Ümit Karan, "Play-Off maçlarında gelecek sezon bünyemizde görmek istediğimiz bazı oyuncular olabilir. Tüm karşılaşmalarımızı yönetim ve ekibimizle yakından takip edeceğiz. Yeni sezonda güçlü ve hedefi olan bir Uşakspor olmak için en iyi kadroyu kurmak için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

umitKARANN (4)