Uyuşturucuya Karşı Büyük Mücadele

Uyuşturucuya Karşı Büyük Mücadele

Dikili polisinden uyuşturucuya karşı büyük mücadele

Uyuşturucuya Karşı Büyük Mücadele

Dikili polisinden uyuşturucuya karşı büyük mücadele

Uyuşturucuya Karşı Büyük Mücadele
19 Kasım 2017 - 20:04İzmir'in Dikili ilçesinde, polis ekiplerinin uyuşturucu, terör, asayiş ve göçmen kaçakçılığının engellenmesine yönelik yaptığı uygulama ve operasyonlar bölge halkının takdirini topluyor.Fatih Haykırer'in Dikili İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlamasının ardından kent genelinde yoğunlaşan terör ve asayiş uygulamaları ile operasyonlar  olumlu sonuç vermeye başladı. Emniyet Müdürü Fatih Haykırer'in sevk ve idaresinde gerçekleştirilen terör, narko-sokak operasyonları ile göçmen kaçakçılığıyla mücadele operasyonları Dikili ilçesinin suç oranını neredeyse yok denecek orana düşürdü.  

Emniyet Müdürü Fatih Haykırer Bizzat Yönetti

Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, suç işlemek isteyenlerin caydırılması ile aranan şahıs ve araçların yakalanması amacıyla kent genelinde 24 saat teyakkuzda olan Dikili İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son olarak geçtiğimiz hafta içi 300 polisin katıldığı nefes kesen bir operasyona imza attı. Dikili İlçe Emniyet Müdürü Fatih Haykırer'in sevk ve idaresinde gerçekleştirilen helikopter ve Drone destekli ve narkotik köpeklerinin de kullanıldığı operasyonda bölgede yuvalanmak isteyen uyuşturucu satıcılarına büyük darbe vuruldu.

Nefes Kesen Operasyon

Narkotik köpekleriyle gerçekleştirilen operasyonda, daha önceden belirlenen evlerde yapılan aramalarda çeşitli yerlere saklanmış, ayrıca muska şeklinde hazırlanmış boyunlukların içi ile yatalak hastaların yatakların içlerine gizlenmiş yüklü miktarda uyuşturucu madde ve hapla birlikte kurusıkıdan dönüştürülme 2 tabanca ve 2 pompalı tüfek ele geçirilmişti. Operasyonda gözaltına alınan 25 şüphelinin emniyetteki sorgusunun ardından hafta başında adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.  


Operasyonlar Devam Edecek

Emniyete yakın kaynaklar, Dikili İlçe Emniyeti Müdürlüğü ekiplerinin bölgede yuvalanmak isteyen uyuşturucu satıcılarına karşı operasyonlarını sıklaştıracağını ve yeni operasyonların da gözaltındaki zanlılardan elde edilecek istihbarata göre şekilleneceğini belirtiyor.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Alıcık'ın desteğiyle bu işi yapıyoruz...
Başkan Alıcık'ın desteğiyle bu işi yapıyoruz...
Nazilli Basketbol'da sahasında galip...
Nazilli Basketbol'da sahasında galip...