Bizim paramız çok
Nezih Bilger

Nezih Bilger

Bizim paramız çok

19 Kasım 2018 - 09:06

Milli takımımız bir alt lige daha düştü. Yani şu anda Avrupa'nın C Ligi'ndeyiz.

Şimdi A Milli Futbol Takımımız bekleyen muhtemel rakipler ise, İrlanda, Gürcistan, Kuzey İrlanda, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Kıbrıs Rum Kesimi, Norveç, Karadağ, Arnavutluk ve "ROMANYA"...

Şimdi de Lucescu'nun izleyicileri çıldırtan açıklamalarından sizlere bir bukle sunayım; "İlk yarıda çok iyi oynadık. Şansa değil gerçekten yaratılmış 3 pozisyonumuz var ilk yarıda. İkinci yarıda kendi kulüplerinde oynamayan arkadaşlarımız bu durumda tutunamadı. Kendi kulüplerinde oynasalardı bu hataları yapmazdı. Ama hatalar yaptık ve rakip bu hataları değerlendirdi. Genç oyunculardan kurulu bir takım yaratmaya devam ediyoruz. 21 yaşında 3 tane oyuncumuz vardı. Bir yere varacağız, çok iyi çalışıyoruz. Kolay değil bunu yapmak. Çok genç bir takımız. 30 yıl tecrübe farkı olan bir rakibe karşı oynadık."

Bak! Beyefendi; Türkiye, İsveç ile 5'i resmi, 5'i özel geride kalan 10 maçta Türkiye 4, İsveç 2 galibiyet alırken, 4 maçta da eşitlik bozulmadı. Türkiye bu maçlarda 12 gol atarken, kalesinde ise 11 gol gördü.

Dün ne oldu?

Galibiyet sayımız 4'e, 3 oldu.

Atılan goller de eşitlendi...

Söylenen sözler de değişmedi; "GENÇLEŞİYORUZ..."

Lucescu, Türkiye'ye gelirken, "Ben artık 72 yaşındayım. Türkiye’den gelen teklifi finansal açıdan değerlendirip kabul ettim" dedi.

Bizim paramız çok ya...

Tercih edilme sebebimiz bu...

Başarı filan önemli değil...

"GENÇLEŞİYORUZ..."

YORUMLAR

  • 0 Yorum