Pelin Dinçer "Uzun Spatula Kaşıklar"
Pelin Dinçer

Pelin Dinçer

Pelin DİNÇER ile MODA da MODA

Pelin Dinçer "Uzun Spatula Kaşıklar"

23 Nisan 2018 - 10:13

Dr.Brown’s’dan uzun 
spatula kaşıklar

Dr.Brown’s’un yepyeni  uzun Spatula Kaşıkları sayesinde artık derin kapların dibinde mama kalmayacak. Özel tasarımları ve kullanım kolaylığıyla bebeklerin gelişimini destekleyen Dr.Browns Spatula Kaşıklar beslenme zamanlarında annelerin yardımcısı ve bebeklerin en iyi arkadaşları olmaya aday. Dr.Browns Spatula Kaşıkları 4’lü paket şeklinde parlak ve canlı renkleriyle dikkat çekiyor.  BPA (Bisfenol A)  içermeyen malzemeden üretilen Dr.Browns 4’lü spatula kaşıkların uzun sapları sayesinde derin kavanozların dibinde kalan yiyeceklere kolaylıkla erişebilir ve bebeğinizi keyifle besleyebilirsiniz. Spatula şeklinde tasarlanmış olan kaşık da bebeklerin ağzından mamayı kolayca sıyırmanıza yardımcı oluyor.

 

Staedtler Triplus 
Mobıle Offıce 

Staedtler Triplus Mobile Office Seti yazım ve çizim kolaylığı sunan kalemleriyle sürekli hareket halinde olanlar için mini ofis imkanı sağlayarak pratik bir çözüm sunuyor


Cross, Sheaffer, Kaweco, Troika ve Nava gibi dünyaca ünlü markaları yıllardır Türkiye’de başarıyla temsil eden Türkiye’nin ilk dolmakalemini üreten Scrikss; dünyanın önde gelen yazım ve çizim araçları, yaratıcı ürünler üreticisi ve tedarikçileri arasında yer alan kalem devrimi niteliğinde yenilikleriyle fark yaratan Alman markası Staedtler’in Türkiye temsilciliğini yürütmeye başladı.

MİNİ OFİS ON THE GO

Staedtler Triplus Mobile Office Seti içinde üçgen gövde tasarımı ve ergonominin bir arada uyum içinde var olabileceğinin en iyi örneğini sunan  Triplus®  fineliner kalem, tükenmezkalem, 0,5mm. mekanik kurşunkalem ve kalem formunda, ince yuvarlak uçlu fosforlu işaretleme kalemi (1-4mm.) bulunuyor. Yumuşak ve ergonomik formuyla güzel ve kolay yazı yazmayı sağlayan Triplus® kalemler özel tasarımlı kalem kutusuyla dikkat çekiyor. Ayaklı standa dönüşen yaratıcı tasarıma sahip kalem kutusu, kalemlerin kaybolmasını önleyerek ihtiyacınız olduğu zaman gözünüzün önünde ve elinizin altında olmasını sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmış. Staedtler Triplus Mobile Office Seti içindeki kalemlerin çeşitliliği, kalemlere hızlı ve kolayca ulaşma imkanı sunan kalem kutusunun işlevselliği ile mini bir ofis ortamı sağlayarak fark yaratıyor. The award -winning original serves as a practical storage box and clever pencil holder at the same time. Scrikss Firması ile yaptığı işbirliğiyle Staedtler; geliştireceği yeni fikirlerini bizlerle buluşturarak büyümesini aralıksız sürdürmeye devam edecektir. Staedtler markasının Türkiye dağıtımı Scrikss Kalem A.Ş. tarafından yapılmakta olup, ürünler tüm kırtasiye ve seçkin kalem mağazalarında satışa sunulmuştur. 

YÜZYILLARIN DENEYİMİ 

Friedrich Staedtler adı ilk kez kurşun kalem üreticisi olarak 1662 yılında anılır. STAEDTLER markası 1835’te Friedrich Staedtler'in soyundan gelmekte olan Johann Sebastian Staedtler tarafından Nürnberg'in eski şehir surları içinde kurulmuştur. Yüzyılların deneyimine sahip Staedler markası araştırma ve geliştirme alanında önemli ilerlemelerle birlikte üstün kalitede yenilikçi ürünler ve yeni fikirler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Kaynakları tasarruflu kullanmak, verimli ve doğaya dost üretim yöntemleri geliştirmek, kapsamlı bir enerji tasarrufu politikası uygulamak ve hammaddeleri geri dönüştürmek Staedtler’in temel ilkeleri arasında yer almaktadır. Asırlar süren bir mücadele ve azimle bugünlere ulaşmış olan Staedtler markası, bu mücadele ve azim ifadesini şirketin logosuna da yansıtmıştır. Mitolojide savaş ve mücadele tanrısı olarak bilinen MARS, 1900 yılından itibaren Staedtler logosunda stilize bir MARS figürü olarak tescil ettirilerek kullanılmaktadır.

STAEDTLER ÜRÜN GRUPLARI 

Staedtler tüm yaş grupları ve uygulamaları için yüksek kaliteli yazı, renklendirme, çizim ve yaratıcı ürünler sunmaktadır. Okul, ofis, sanatsal ve yaratıcılık ürün grupları içinde ahşap kurşunkalemler  (kurşunkalem ve boya kalemleri), Triplus çeşitleri-keçeli yazı kalemleri (Fineliner), sanatsal boyama ürünleri, mekanik kurşun kalemler, silgi&min&kalemtraş, Lumocolor®- markörler bulunmaktadır.  

 

Şeffaf görünümlü 
parlayan emzikler

 
Bebe D’or’un tritan malzemeden üretilen yeni emzik serisi  Crystal emzikler doğal, sağlıklı ve
şeffaf görünümlü oluşlarıyla  bebeklerin sevimli dünyalarına katılıyor
 
Yeni damaklı emzik olarak raflardaki yerini alan doğal ve sağlıklı Bebe D’or Crystal Emzikler, tritan malzemeden üretilen şeffaf görünümlü siperi üzerinde çok canlı duran ve parlayan desenleriyle bebeklerin ilgisini fazlasıyla çekecek.  Bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun olan Bebe D’or Crystal emzikler, saf medikal silikon ve tümüyle hijyenik hammaddeden üretilmiş olup doğal, sağlıklı ve emniyetlidir. Emzik siperinde kullanılan mükemmel şeffaflık sağlayan, BPA ve BPS içermeyen, sağlığa zarar vermeyen tritan malzeme, şeffaf görünüm üzerindeki desenlerin çok canlı durmasını ve parlamasını sağlıyor. Doğumdan itibaren kullanılabilen Crystal emziklerin bebeklerin aylık gelişimlerine göre 0-6 ay, 6-18 ay ve 18 ay üzeri olarak özel geliştirilmiş üç farklı boyutu bulunmakta olup, emzikleri kaynatabilir ve sterilize edebilirsiniz. Bebeklerinizin sağlıklı ve huzurlu gelişimi için kalp, çiçek, yelken ve yıldız desenli yeni Bebe D’or Crystal Emziklere tüm seçkin bebek mağazalarından ve eczanelerden ulaşabilirsiniz. 

Cildinizi şımartın

 NUBIA Mağazaları bünyesinde bulunan dünyadaki deniz kökenli bakımların lideri Fransız markası Thalgo, yeni kar beyazı formulasyonuna sahip  Thalgo Marvielle Arctic Shower Foam ile  duşta kendinizi şımartmanızı sağlıyor.İskandinav ülkelerindeki beyaz gecelerden esinlenilen kar beyazı formulasyonuyla vücudunuza zindelik katan Thalgo Marvielle Arctic Shower Foam ile duş keyfiniz bambaşka olacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum