Altın Çocukların Yolu
Reklam
Semih Demirel

Semih Demirel

Altın Çocukların Yolu

12 Temmuz 2018 - 07:14

 

Yıllar sonra ülkemizin spor anlayışının değiştiğini görmek, gençlerimizin değer görüp hak ettikleri yere gelmeleri sevindiriyor beni. Son 5 yıldan beri gerçekleşen Altınordu devrimi tüm Türkiye'ye örnek oluyor. Önce Çağlar ve Cengiz şimdi de Berke ve Barış. Bu çocuklar ve daha nice cevherler artık değer görüyor, taraftarlar bu oyuncuları konuşuyor ve takımlarında görmek istiyor. 

Dün açıklanan transferden sonra sosyal medya da en çok konuşulan konu oldu Barış ve Berke. Özellikle Berke Özer'in sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım çok konuşuldu ve takdir topladı. Geçmiş yönetim dönemlerinde böyle transferler yapılsa futbol severler beklentiye girmiyordu ancak "Futbolun Robert Koleji" Altınordu'dan mezun olup Ali Koç'un Fenerbahçe'sine transfer oldukları için herkes çok mutlu ve umutlu. Altınordu'nun altın çocuklarına başarılar diliyor ve kariyerlerinde her daim daha yükseğe çıkmalarını diliyorum. Hem Fenerbahçe formasını hem de Milli Takım formalarını yıllarca terletmeniz dileğiyle.

Altınordu başkanı Sayın Seyit Mehmet Özkan'a da bir parantez açmak istiyorum. Bu çocukları iyi bir sporcu yapmanın ötesinde Altınordu'nun sloganı gibi "İyi birey, İyi vatandaş ve İyi futbolcu" yapan emeklerine tüm spor severler olarak teşekkürü borç bilirim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum