Başarmalısınız
Semih Demirel

Semih Demirel

Başarmalısınız

10 Nisan 2019 - 07:00

Lig'in son 7 haftasına girdiğimiz maç serisinin ilki bu hafta sonu Rize deplasmanı ile başlıyor. Göztepe bu maç ile artık rotasını net bir şekildi çizmeli. Çizmek zorunda da. Yapılacak iş o kadar da büyük boyutta değil, yeterki bu süreç iyi anlaşılsın. Arkadaşlar top artık tamamen sizde buna siz karar vereceksiniz. Göztepe'yi Lig'te bırakmak tamamen sizin elinizde. Bunun için de bu günden itibaren tüm enerjinizi Göztepe'ye vermek ve deyim yerinde ise Göztepe ile yatıp Göztepe ile kalkmak zorundasınız. Hepiniz profosyenel futbolcularsınız. Bu takım sizlere verdiği sözlerin tamamını yerine getirdi. Sizlerden beklenti. sahaya çıkıp terinizin son damlasına kadar mücadele etmek ve kazanmak, bu güç sizlerde var, hepiniz ayrı ayrı değerlersiniz. İstediğinizde neleri yapabileceğinizi, bizlere zaten gösterdiniz.

Tek yürek olup kurtuluş yolunda büyük bir aile olduğunuzu dostaa düşmana gösterin. Unutmayın Göztepe forması çok ama çok değerli, bunu bu çatı altında geçirdiğiniz günlerde zaten yaşayarak gördünüz. Arkanızda müthiş bir itici güç var. Zaman zaman belki sizlere kızıyorlar. Bu insanın doğasında var, inanın hiç bir zaman sizleri kızsalarda terk etmezler. Göztepe sevgisi onlar için her zaman öncelik olmuştur. Gelelim son olarak hafta sonu yaşanılan tatsız olaya, taraftar ve futbolcular arasında hiç kimsenin istemediği olaylar maalesef yaşanmıştır. 

Şu an itibari ile taraflar bir araya gelip kucaklaşmalıdır. Kimler kimlerden özür dileyecekse bu acilen yapılmalıdır. Bu davranış Göztepe'yi yüceltir. Başkanımız Mehmet Sepil bir an önce bu tatsız olayı masaya yatırıp radikal kararlar almalı tarafları bir araya getirip bu sevgi köprüsünü kurmalıdır. Bunu kendisinden bekliyoruz. Bu süreç daha fazla uzatılmamalı. Aksi taktirde sonuçta camia zarar görecektir. Şu an tek vücut olup kenetlenelip kalan 7 haftaya odaklanalım. Lig'te kalacak puanları almak için tüm gücümüzle mücade edelim. Unutmayın gelecek yıl hepimiz için muhteşem bir yıl olacak. Bundan kimsenin en küçük bir şüphesi olmasın. Göztepe her daim en zor günlerin üstesinden gelmiştir. Bu kez de gelecektir...   

YORUMLAR

  • 0 Yorum