İzmir beklemede
Reklam
Tayyar ÖZDEMİR

Tayyar ÖZDEMİR

İzmir beklemede

01 Ağustos 2018 - 09:09

Ordu,ya , Samsun'a, Kayseri'ye, Malatya'ya, Trabzon'a, Mersin'e yeni hem de enaz 30 ar biner kişilik stadlar yapılırken İzmir'e yapılacak en fazla 25 bin kişilik stadlar hala tamamlanamadı. Aılınan bilgi seneye...Yani seneye tamamlanacak. Tabi başka engeller çıkmaz ise...Burası Türkiye herşey yaşanır ve olabilir...Hele, hele İzmir ise, biraz beklemek ve durmak lazım gelir...

Altaüy, Göztepe ve Karşıyaka stadları beklemede...Olacak yani bitecek diye bir yıl daha bekleyelim...Takımlarımız akıllı davrandı da kendi tesislerinde antrenman yapabiliyorlar. Eskisi gibi il müdürlüğünün tesislerinde antrenman yapmış olsalardı ne para ne de zaman yeterdi. İzmir takımlarının en akıllı kararı bu kendi tesisleri olmuş, şimdi daha iyi anlıyoruz.

Bazı konuları bilmek için uzman olmaya gerek varmı? Adam sık, sık öksürürken ona teşhisi doktor koyar sen şu hastalığa yakalanmışsın diyebilir. Biz doktor olmadığımız için bunu anlayamayız. Ancak sporda neyin ne olacağını az çok tahmin edebiliriz.O nedenle diyorum ki, İzmir bu stadların bitimi için bir yıl daha bekleyecekse yine de şanslı sayılır. Bence bu bitmeyen şarkı gibi olacak!

Bu durumda da kulüp yöneticileri bir süre daha heyecanını kaybetmeyecek aksi olursa yani uzarsa ki bana öyle geliyor o zaman zararı tüm İzmir'e de olacak. Süper ligde tek takımı olan bu kent Göztepe ile  rengini gösterirken kulübün sahibi nereye kadar stadın bitimini bekleyecek onu bilemem ama sabırlı olmasını dilerim. Kolay değil oyunculara para yetiştirmek, ve yaşamak için s ürekli heyecanlı olmak.

Bu kulüplerin içinde hiç biri rahat değil. Yani sözüm İzmir üzerine. Transfer hem zor hem de isabet ister. Alırsın iyi çıkar ,  alırsın fire verir işe yaramaz. Onun için sahada isim değil futbolycu oynar.Bunun da sorumlusu yöneticidir.Neyse, İzmir bir yılı nasıl atlatacak göreceği.

Zaman Tüneli

YORUMLAR

  • 0 Yorum