Kontrolden çıkan otomobil, virajı dönmek üzere olan araca arkadan çarptı. Üçüncü bir aracın daha karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi yaralandı.

Gözden kaçırmayın

Engelli memura tokat atan müdür'e soruşturma Engelli memura tokat atan müdür'e soruşturma

Kaza, Çal ilçesi Denizli yolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; S.Ş. idaresindeki 20 NK 7.. plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu virajı dönmek üzere olan 20 AGK 7.. plakalı otomobilin arkasından çarptı. Çarpmanın ardından savrulan 20 AGK 7.. plakalı otomobil, karşı şeride geçerek yolun ortasında durabildi. Öte yandan, Y. Ç. idaresindeki 20 ND 0.. plakalı diğer bir otomobil ise 20 AGK 7.. plakalı otomobile vurmamak için yaptığı manevranın ardından bölgedeki bir evin duvarına çarparak durabildi.

Üç aracın karıştığı zincirleme kazada yenigün


Kazaya karışan otomobillerde maddi hasar meydana geldi. Kazada 20 NK 7.. plakalı otomobilde yolculuk yapan Gülsüm Şahin yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık sevk edildi. Yaralılar sıkıştıkları araçların içinden ekipleri tarafından çıkarıldı. Yaralı kadın, ilk tedavisinin ardından ambulansla Çal Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.